I Bieg po Zdrowie

Amatorów biegania przybywa. Ludzie biegają bo lubią, biegają bo tak zdrowo, biegają żeby naładować się pozytywną energią.

15 czerwca na Stadionie Miejskim w Policach odbył się I Bieg po Zdrowie zorganizowany właśnie dla fanów tej dyscypliny sportu. Wystartowało około 200 zawodniczek i zawodników w różnych kategoriach wiekowych.  Były biegi na dystansach 4 km, 400 m i 200 m. Był też bieg na 100 m - najbardziej radosny i widowiskowy ze wszystkich konkurencji ponieważ zawodnicy biegli … w klapkach :).

Na zwycięzców czekały ciekawe nagrody ufundowane przez grono sponsorów, w którym znalazła się także EPA Wind. Ponadto EPA Wind sponsorowała słodycze i napoje dla wszystkich uczestników I Biegu po Zdrowie.

Gośćmi honorowymi imprezy byli znakomici polscy lekkoatleci: Piotr Małachowski, Rafał Wójcik i Łukasz Chyła. Nasi olimpijczycy dopingowali sportowców amatorów, rozdawali autografy oraz wręczali puchary.

Z niecierpliwością czekamy na II Bieg po Zdrowie.

Police, czerwiec 2013

XNie pokazuj tego powiadomieniaUwaga: Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.